utorok 29. júla 2014

My Classic Sunday

Ďalší týždeň, ďalší víkend za nami. Ani neviem ako ten čas rýchlo ubieha. Ani sa neobzriem a už je koniec týždňa a víkend  predo mnou, avšak to pre mňa znamená opäť free víkend a robenie toho, čo mám na Londýne najradšej. Chodenie a zároveň spoznávanie nových miest, ľudí, všetkého. 


Minulý víkend sme si dali s @luciq raňajky (o 1pm je už asi, ale obed :D) TU, na mieste, ktoré som po prvýkrát navštívila so sestrou, kde robia NEUVERITEĽNÉ pochutinky/ jedlá / nápoje. Kto pozná v BA reštauráciu U Kubistu, tak niečo obdobné a o trošku lepšie. Už som si to tam aj pofotila na blog. My sme si dali pancakes s brusnicami a s javorovým sirupom. 
A ešte sme boli na jednej výstave, pozri TU. Mňa osobne veľmi zaujala a tým väčšmi, po prečítaní príbehu, čo si umelec J. Dolan všetko zažil. Kto je v Londýne alebo sa sem chystá, vrelo odporúčam.

-->
Another week/weekend  has  gone and I did not even realise how time has gone so fast. During my free weekend I can finally do what I am really passionate about ..........visiting new places and of course meeting new people : ). Last weekend me and @luciq had a breakfast (it was already 1 p.m so I should call it lunch lol) HERE , Trade where I went for the first time with my sister. Everything there is so yummy and they are making the most delicious delicates /meals & drinks . I have already taken some pictures for my blog. We had pancakes with cranberries and golden syrup. After our lunch we went to visit one exhibition in Shoreditch High Street, have a look HERE... I was very impressed, mainly after I have read the story from author John Dolan.  Who is in London or planning to visit soon?  I really recommend you to visit an exhibition..... It is absolutely worth it : )))

Links:
----> trade-mage.co.uk
----> John Dolan exhibitionPhoto by david stolarik. edit ME


iPhone photos3 komentáre :

THANK YOU for all the comments and POSITIVE feedback!