utorok 22. júla 2014

my BLOOD


Tak ako som už spomínala v predchádzajúcom príspevku, minulý víkend ma bola navštíviť moja sestra Romi. Hneď po odložení kufru sme nezaháľali a vyrazili sme do mesta, presnejšie Covent Garden, kde som Romi cielene zaviedla kvôli dvom obchodom / Twenty8Twelve a Jo Malone /. Celý víkend sa niesol v znamení návštev obchodíkov, (schválne píšem obchodíkov lebo obom sa nám nechcelo vstúpiť do žiadneho trojposchodového obchodu na OxfordStreet) reštaurácií, prechádzok,... Vrelo odporúčam obchod vo vnútri Tate Modern, kde nájdete všetky knihy, ktoré nikde inde nedostanete, nebudete si vedieť vybrať a o magazínoch nehovoriac.
 

Za 2,5 dňa sme toho stihli neúrekom. Covent Garden / Soho / Shoreditch. Na posledný deň som si schválne nechala East End London a vedela som prečo, to najlepšie nakoniec ;) Romi som ukázala všetky moje obľúbené miesta tam.
Tento víkend hodnotím ako jedno inšpiratívne dobrodružstvo pre nás obe. Ani neviem spočítať z koľkých vecí sme boli nadšené. A Romi ako interior designer, ani nehovoriac. London je veľká srdcová záležitosť.

As i already mentioned in my last post, my sister romi was here for the weekend. Straight after she dropped her luggage we went to the town, to be more specific to Covennt garden, where i took here specially because of Twenty8tTwelve and Jo Malone. The whole weekend was about seeing some local small shops (im writing small local shops on purpose because we couldnt be bothered to walk into the any 3floors shopping mall on Oxford street), restaurants and walks.. 
I hardly recommend the shop inside of Tate Modern, you cane find all kind of book there, those you cant find anywhere else, you wont be able to pick a one and how many magazines they have! 
In 2 and half days we managed to do so much. Covent garden / Soho / Shoreditch. I left the day to east end london for a reason - the best comes at the end. I showed Romi all my favourite places over there.
This weekend was so inspirational and adventurous for both of us. I could not count on my hands how many times we got excited in those few days. And Romi as a interior designer even more. London is my such a big weakness!

Some places which we visited:
Borough market ---> web (fresh > fruit, vegetables, flowers, fish, vegetarian meals, cheese, breads)
Princi restaurant ---> web ( ¨amazing interior, excellent food, nice people¨ words of my sister >true<)
Designer PopUp store ---> instagram (I have one leggings frome this store >black&white< & Romi has a new very hot boho dress)
Mingili Lonodon ---> web ( thumbs up with this store and all the stuff there)
Boxpark ---> web (I am there every sunday)
SundayUP market ---> web ( at this place you find everything- vintage clothes, jewelery, design clothes, food market, arts,.. )Photos & edit by MEiPhone photos:


25 komentárov :

 1. vy ste najlepšie sesterské combo :) :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. áno musím to napísať tiež, super sestrovská dvojka!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. odkáž sestre že sa super oblieka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Naprosto úžasné fotky :) máš skvělý styl :)

  www.stylesolution.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ano fakt uzasny styl :)
  http://simonechanell.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Aky photoshop alebo editor pouzivas?

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Odkiaľ sú tie skvelé skvelé sivé/hnedé mokasíny?!

  OdpovedaťOdstrániť

THANK YOU for all the comments and POSITIVE feedback!